Компанія

Соціальна відповідальність

Для ЗТР корпоративна соціальна відповідальність - етична поведінка бізнесу по відношенню до людської спільноти, комплексне поняття, яке охоплює різні напрямки, що стосуються життя людей, у тому числі соціальний захист, культуру, здоров'я, відпочинок, благодійність і т.д.

Ми усвідомлюємо, що наша комерційна діяльність безпосередньо впливає на суспільство, в якому ми живемо, а успіхи підприємства з'являються там, де соціальні аспекти є важливою частиною стратегії бізнесу. Наші принципи - корпоративна відповідальність та сталий розвиток в гармонії із суспільством. Ми намагаємося не тільки робити свій внесок в економічний розвиток регіону, країни, галузі, покращувати якість життя своїх працівників та їх сімей, а й нести соціальну відповідальність щодо процвітання місцевого суспільства в цілому.

ЗТР - соціально-орієнтоване підприємство, яке займає активну позицію в житті свого регіону: це не тільки перерахування податків та інших зборів до бюджетів усіх рівнів, працевлаштування та соціальні гарантії своїм працівникам. Благодійна, шефська, фінансова допомога здійснюються підприємством на регулярній основі - школам, дитячим садкам, інтернатам, медичним та навчальним установам, ветеранським та громадським організаціям. Завод підтримує ініціативи і допомагає у здійсненні різних проектів мерії, облдержадміністрації, облради та ін. ЗТР вже багато років на системній основі підтримує дитячий притулок «Надія» та однойменний гандбольний клуб ЗТР разом з Академією гандболу для дітей та юнаків.

Як і в будь-якому іншому напрямку роботи, в соціальній сфері не існує межі досягнення мети. Щорічно розробляються нові проекти, спрямовані на підвищення якості життя працівників підприємства і територіальної громади.

Соціальний захист

Соціальний захист працівників ЗТР - пріоритетний напрямок соціальної корпоративної стратегії підприємства.

На ЗТР функціонує санаторій-профілакторій, розташований на острова Хортиця. Щорічно там проходять оздоровлення 1200 працівників підприємства та 120 ветеранів праці. Постійно діє заводський спортивний комплекс, який надає свої спортивні зали для заняття в різних секціях, активно популяризується здоровий спосіб життя, як серед співробітників заводу, так і серед жителів Ленінського району та міста. Підприємство підтримує діяльність Палацу культури «ЗТР». У ПК проводяться корпоративні заходи, святкові та тематичні концерти, в різних художніх гуртках за інтересами розвиваються діти працівників підприємства.

З глибокою повагою ЗТР відноситься до ветеранів праці та підтримує заводську ветеранську організацію, організовуючи зустрічі, свята, і надаючи фінансову підтримку. Не залишаються без уваги і працівники підприємства, які потребують допомоги: малозабезпечені, багатодітні сім'ї, працівники, які мають дітей-інвалідів. Існує й реалізується програма матеріальної допомоги цієї категорії працівників.

Працівники підприємства можуть пообідати в добре облаштованих їдальнях і буфетах, розташованих у виробничих цехах. Комплекс харчування повністю дотується підприємством, що робить обіди привабливими як за якісними і смаковими характеристиками, так і лояльними цінами.

Здоров'я та відпочинок

На ЗТР постійно розвиваються ключові соціальні напрямки - комплексний підхід до охорони здоров'я: медичне страхування, популяризація здорового способу життя, створення умов для відновлення, оздоровлення працівників підприємства, організація відпочинку працівників, сімейного відпочинку та відпочинку дітей працівників в дитячому оздоровчому таборі та на базах відпочинку.

Гандбольний клуб ЗТР

Гандбольний клуб ЗТР

14 жовтня 1992 - дата заснування гандбольного клубу «ZTR». «ЗТР» - гордість підприємства, області і всієї України, багаторазовий чемпіон країни. У команді підготовлено десятки майстрів спорту. Гравці команди протягом усіх років після створення клубу складають основу збірної команди країни.

Сьогодні гандбольний клуб «ЗТР» - провідний професійний гандбольний клуб України з добре розвиненою інфраструктурою, спортивною та рекреаційною базою, зв'язком з провідними профільними кафедрами національного університету, своїми шанувальниками і фанами в місті і країні.

На базі ГК «ЗТР» створена команда ЗТР-СДЮШОР (школа олімпійського резерву), до складу якої входять близько 400 дітей і підлітків району та міста віком від 10 до 17 років, серед яких чимало дітей працівників підприємства.

Детально на сайті: http://ztr-handball.com.ua/