Компанія

Персонал

Ім'я «ЗТР» сьогодні, як і колись, викликає в свідомості стійкі асоціації: успішний бізнес, наукомістке виробництво, згуртований колектив з міцними трудовими традиціями.

Розуміючи, що якісну високотехнологічну продукцію можуть випускати тільки працівники найвищого професійного рівня, ми поставили перед собою мету стати кращим роботодавцем регіону та галузі, і створили колектив висококваліфікованих фахівців, професіоналів своєї справи.

Щорічно ми набираємо молодих фахівців; на підприємстві на системній основі відбувається передача досвіду новому поколінню. Більше третини кадрового резерву керівних фахівців ЗТР - працівники у віці до 30 років. Реальні можливості для професійного розвитку та кар'єрного зростання - це те, чим приваблює ЗТР молодих і талановитих фахівців.

Політика ПрАТ «ЗТР» в сфері підготовки та розвитку персоналу

Працівники ПрАТ «Запоріжтрансформатор» за якістю професійної підготовки відповідають тарифно-кваліфікаційним вимогам, їм надається можливість розвиватися й удосконалюватися.

Зі зростанням конкуренції кожен працівник вдосконалює свої навички, набуває нових, підвищує свій професійний рівень і опановує суміжні професії.

Прийняття на себе відповідальності за виконання робіт і завдань є вимогою до професійної компетенції кожного працівника.

Наші відмітні особливості:

  • ми створюємо оптимальні умови для навчання та розвитку персоналу підприємства, вдосконалення їх здібностей і навичок;
  • ми постійно розвиваємо систему матеріального та нематеріального стимулювання робітників за високі професійні досягнення. Забезпечуємо гідні та конкурентні умови праці для робітників;
  • ми проводимо адаптацію для усіх прийнятих на підприємство робітників і обов’язкове навчання усіх прийнятих робітників у статусі учнів;
  • для своєчасного і якісного виготовлення продукції, ми систематично навчаємо робітників іншім (суміжним) професіям, підвищуємо їхню кваліфікацію;
  • для постійного розвитку і вдосконалення працівників ми впроваджуємо оцінку персоналу в усіх службах підприємства;
  • підготовка та розвиток внутрішнього кадрового резерву є пріоритетом у формуванні керівного складу підприємства;
  • ми заохочуємо інноваційні ідеї та досягнення робітників підприємства, проводячи професійні конкурси;
  • ми прагнемо до створення та розвитку високопрофесійного робочого колективу підприємства, що здатний досягати встановлених цілей.

Політика в області підготовки та розвитку персоналу ПрАТ «ЗТР» є основною для встановлення цілей у сфері підготовки та розвитку персоналу.