ЗТР взяв участь у ХІХ Міжнародному енергетичному бізнес-форумі «5Є»

ЗТР взяв участь у ХІХ Міжнародному енергетичному бізнес-форумі «5Є»

У жовтні у київському виставковому центрі пройшов ХІХ Міжнародний енергетичний бізнес-форум «5Е» (Енергетика. Електротехніка. Енергоефективність. Екологія. Енергоресурси). Це масштабна подія, що проходила у складі Міжнародних виставок:

• Енергетика в промисловості 2021
• EcoEnergy Expo'2021
• Electro Install’2021
• E-Comps+DigiTec'2021
• НафтаГазЕкспо’2021
• Мінінг та Мінерали Expo’2021

Як найбільший постачальник трансформаторного обладнання для енергетичних та промислових компаній України, ПрАТ «ЗТР» традиційно взяв участь у виставці «Енергетика в промисловості 2021».

Ця виставка ще раз підтвердила свій статус головної галузевої події в Україні, зібравши на єдиному майданчику ключових вітчизняних та іноземних гравців енергетичного та електротехнічного ринку – понад 150 компаній-учасників з 15 країн світу, таких як Австрія, Іспанія, Італія, Китай, Литва, Німеччина , Польща, США, Франція, Швейцарія та багато інших.

Представники ЗТР провели низку переговорів з різних напрямків, зустрілися з проектними інститутами та потенційними партнерами та відзначили активну увагу до стенду нашого підприємства. При спілкуванні як з новими, так і з існуючими діловими партнерами представники ЗТР в черговий раз переконалися, що обладнання «Запоріжтрансформатор» високо цінується своєю якістю.

- У порівнянні з 2020 роком результати цьогорічного заходу вселяють оптимізм і надію на те, що ринок нарешті оживає! Результати виставки, як індикатор стану галузі, відобразили помітні ознаки відновлення ділової та споживчої активності, - наголосив керівник проектів продажу.

29.10.2021

Підпишіться на розсилку новин