Нова поставка ЗТР на Єгипетський ринок

Нова поставка ЗТР на Єгипетський ринок

Для ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) працювати з Єгипетським ринком не в новинку. Завод вже постачав обладнання до Єгипету, починаючи з 90-х років, коли підприємство тільки освоювало роботу на зарубіжні ринки, а Єгипет був в пріоритеті.

Оскільки на цьому об'єкті вже були встановлені реактори виробництва ЗТР і з огляду на давні зв'язки між ПрАТ «ЗТР» і Egyptian Electricity Transmission Company (ЕЕТС) не дивно, що перші з ким Замовник почав опрацьовувати питання виготовлення однофазного реактора РОМ-33330/400-Т1 став ЗТР.

Слід зазначити, що підстанція, на яку планується встановлення обладнання, має стратегічне значення для Єгипту, будучи сполучною між двома державами: Єгиптом і Йорданією. Тому з огляду на терміновість і важливість цього проекту, було прийнято рішення здійснити закупівлю у ЗТР.

На поточний момент йде процес розробки технічної документації. Відвантаження реактора заплановано до кінця цього року.

До речі, це буде чергова, вже відпрацьована схема транспортування техніки контейнерними лініями, про ефективність якої ми раніше писали. http://ztr.com.ua/ru/news?n_id=509
Нової постачанням ЗТР продовжить забезпечувати Єгипет якісним обладнанням, підтверджуючи свій авторитет надійного постачальника трансформаторного обладнання.

09.08.2021

Підпишіться на розсилку новин