Трансформатори для мільйона українських троянд

Трансформатори для мільйона українських троянд

В кінці 2020 року портфель замовлень ПрАТ «Запоріжтрансформатор» поповнився ще одним цікавим проектом, де замовником виступила компанія «Асканія-Флора». «Асканія-Флора» - це тепличний комплекс або як по-іншому його називають - місто під склом.

Ця компанія - найбільший виробник троянд в Україні і один з провідних виробників в Європі. За 21 рік невелика теплиця зросла до найбільшого виробника квітів в Україні, і на даний момент є найсучаснішим і великим комплексом з виробництва троянд в Європі, на 23 га якого зростає понад 35 сортів троянд.

Що ж спільного між трояндами і трансформаторами?

65% витрат в квітковому бізнесі доводиться на оплату енергоносіїв. При цьому має велике значення надійність поставок електрики на підприємство, адже в зимовий період весь врожай троянд залежить від штучної досвітки в теплиці. І будь-яке відключення електроенергії призводить до збитків від недоотриманого врожаю. Установка нових трансформаторів відкриває додаткові перспективи з технічного розвитку підприємства. У планах у «Асканія-Флора» є кілька технічних проектів, які плануються до реалізації.

Першим кроком по реалізації цих проектів для «Асканії-Флора» стала закупівля двох трансформаторів. І для цього компанія звернулася до провідного українського виробника трансформаторного обладнання - ПрАТ «ЗТР». Варто також відзначити, що трансформатори відповідають 1 рівню екодизайну, який регламентує необхідний рівень ККД.

Вже цього літа компанія «Асканія-Флора» отримає виготовлені трансформатори і приступить до подальшої реалізації своїх проектів.

Ми бажаємо компанії «Асканія -Флора» успішного втілення в життя намічених планів.

07.06.2021

Підпишіться на розсилку новин