Успішно завершені випробування трансформаторів для Саудівської Аравії

Успішно завершені випробування трансформаторів для Саудівської Аравії

Отримання кожного нового замовлення для технічних підрозділів ПрАТ «Запоріжтрансформатор» - це проектування практично нового обладнання. Навіть візуально схожі трансформатори, на практиці можуть виявитися конструктивно абсолютно різними в силу того, що виготовлення електротехнічного обладнання відноситься до високотехнологічного виробництва. Має значення безліч параметрів: різні кліматичні умови, що відрізняються на різних континентах; висота над рівнем моря; сейсмічна ситуація в регіоні; рівень вологості і ряд інших факторів, які визначають конструкцію трансформаторного обладнання.

Замовлення для Саудівської Аравії не стало винятком.

У 2020 році Запоріжтрансформатор отримав замовлення від компанії National Grid S.A., підрозділ Saudi Electricity Company, на поставку чотирьох трансформаторів типу ТДН-100000/132-Т1. Це замовлення на заміну застарілого обладнання на двох підстанціях, виготовленого в свій час іншим виробником, зі збереженням габаритних розмірів старого фундаменту.

В результаті жорсткої конкурентної боротьби за отримання контракту нарівні з місцевим виробником, а також рядом компаній виробників з Туреччини і Південної Кореї, ЗТР спільно з місцевим партнером компанією CEPCO зумів повністю підтвердити відповідність технічним вимогам замовника та успішно отримав дане замовлення.

Фахівці конструкторського відділу виїжджали на об'єкт і власноруч з мінімальними допусками проводили вимірювання старого трансформатора. Працівникам ЗТР не вперше доводиться стикатися з такими вимогами і вже розроблений певний алгоритм дій, виконання якого гарантує успіх виконання замовлення.

На даний момент трансформатори успішно випробувані і готуються до відвантаження. Відразу після прибуття трансформаторів на об'єкт запланован монтаж і пуск обладнання в присутності представника Сервісного Центру ПрАТ «ЗТР».

 

Довідка:

Нагадаємо, що вихід на ринок Саудівської Аравії вимагав консолідованих заходів щодо вивчення вимог даного ринку представниками служби продажів ЗТР, а також фахівцями технічних служб і служби якості. В результаті яких, ЗТР успішно пройшов передкваліфікацію в SEC і був включений до переліку затверджених постачальників, як в секторі «передача», так і в секторі «генерація».

В арсеналі ЗТР наступні поставки на ринок Саудівської Аравії:
1. Трансформатори ТДТН-100000/132, ТДТН-73000/110, ТДТН-60000/132 і ТДТН-67000/110 для Saudi Electricity Company.
2. Трансформатори ТРДН-63000/18-Т1 (2 шт.) Для інтегрованої сонячної електростанції комбінованого циклу Duba Green в Саудівській Аравії.

Продукція ЗТР представлена в 88 країнах світу, в тому числі поставки останніх років в такі країни Далекого Зарубіжжя як Йорданія, Малайзія, Аргентина, ОАЕ, ПАР, Кенія та багато інших.

20.05.2021

Підпишіться на розсилку новин