ЗТР зміцнює свої позиції на ринку Малайзії новим контрактом

ЗТР зміцнює свої позиції на ринку Малайзії новим контрактом

ПрАТ "Запоріжтрансформатор» (ЗТР) отримало замовлення на поставку 2-х шунтуючих реакторів типу РТМ-50000/275-Т1 в Малайзію для Kuala Kangsar s/s і Tapah s/s для Замовника - Tenaga Nasional Berhad (найбільша в Південно-Східній Азії державна компанія, що відповідає за генерацію, передачу і розподіл електроенергії в Малайзії). В цілому, це замовлення стане четвертою поставкою заводу для ринку Малайзії.

Опрацювання та отримання замовлення тривали більше року. В тендері ЗТР змагався з китайськими і Індійськими постачальниками аналогічного обладнання (китайською компанією TBEA і Crompton Greaves (Індія)), проте найкращу цінову пропозицію і той факт, що ПрАТ «ЗТР» має великий досвід поставок такого складного обладнання на Малайзійський ринок стали вирішальними при виборі Постачальника.

Як зазначила менеджер зі збуту відділу продажів Олена Сидоренко: «Після включення в перелік затверджених постачальників ЗТР активно бере участь в тендерах на поставку трансформаторного обладнання на Малайзійському ринку, і ця перемога стала гарним показником нашої постійної присутності і досить активної роботи на ринку. Важливим фактом розміщення нового замовлення саме на нашому підприємстві став позитивний досвід попередньої співпраці, чітке виконання заводом контрактних зобов'язань і висока якість продукції ».

Особливістю даного проєкту є контроль замовником основних точок виробництва. Крім того, обов'язковою вимогою є проведення design review і приймально-здавальних випробувань в присутності інспектора Замовника.

На сьогоднішній день конструкторська документація по даному проєкту практично розроблена і подана на погодження Замовнику і в даний момент проходить design review.

За умовою контракту відвантаження планується в 2021р., пуск устаткування на об'єкті - в 1-2кв. 2022г. В рамках виконання контракту планується шеф-нагляд за монтажем і пуском обладнання на об'єкті представниками ПрАТ «ЗТР».

04.02.2021

Підпишіться на розсилку новин