ЗТР поставить в Республіку Білорусь керований шунтующий реактор

ЗТР поставить в Республіку Білорусь керований шунтующий реактор

У травні поточного року ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) отримало замовлення на виготовлення і поставку обладнання в Республіку Білорусь.

За умовами договору ЗТР виготовить керований шунтующий реактор (УШР) типу РТУ 180000/330-У1 і обладнання буде встановлено на підстанції «Рось», РУП «Гродноенерго».

В ході передтендерному підготовки ЗТР провів презентацію для проектного інституту та кінцевого Замовника - РУП «Гродноенерго», на якій було продемонстровано досвід ЗТР в проектуванні, виготовленні, випробуванні та експлуатації УШР за останні 5 років.

Крім ПрАТ «Запоріжтрансформатор» в тендері взяли участь також безліч інших виробників трансформаторного устаткування. Однак ЗТР був єдиним з виробників, хто запропонував на конкурсі виготовлення УШР в двох альтернативах: керований підмагнічуванням шунтующий реактор (УПШР) і УШР з регулюванням за допомогою пристрою перемикання під напругою. Замовник вибрав варіант УПШР.

На сьогодні розроблено конструкторську документації по даному проекту та розпочато виготовлення реактора. Відвантаження устаткування заплановане на 4 квартал 2020 року.

Перший керований шунтующий реактор ЗТР виготовив в 1997 році. Всі ці роки ЗТР постійно удосконалював як конструкцію УШР, так і процес виготовлення, який здійснюється на найсучаснішому високотехнологічному обладнанні.

ЗТР має досвід поставок УШР в безліч країн світу, в тому числі і на територію Республіки Білорусь. Реактори встановлені на таких об'єктах як: ПС «Барановичі», ПС «Мірадіно», Білоруської АЕС та ПС «Постави».

Даним новим замовленням ЗТР сподівається в черговий раз підтвердити високу довіру і репутацію своєї продукції на білоруському ринку.

 

ДОВІДКА: ПАТ «Запоріжтрансформатор» є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом поставок у 88 країн. Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.

26.06.2020

Підпишіться на розсилку новин