ПрАТ «ЗТР» підписало новий контракт на поставку обладнання для Грузії

ПрАТ «ЗТР» підписало новий контракт на поставку обладнання для Грузії

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) уклало контракт на поставку автотрансформаторів для Грузії в рамках реконструкції мережевих підстанцій 500кВ. Кінцевим Замовником устаткування виступає АТ «Грузинська державна електросистема».

Згідно з умовами договору ЗТР поставить два автотрансформатора 167 МВА / 500кВ для підстанції «Зестафоні-500» і автотрансформатор 267 МВА / 500кВ для підстанції "Гардабані-500".

Підготовка до тендеру тривала близько року, в ході якої велися переговори з постачальниками комплектації і з підрядними організаціями.

Крім ПрАТ «Запоріжтрансформатор» в тендері взяли участь китайські та російські виробники трансформаторного обладнання, але найкращу цінову пропозицію і той факт, що ПрАТ «ЗТР» зарекомендувало себе на ринку Грузії як виробника якісного і надійного обладнання, стали вирішальними при виборі Постачальника.
У процесі підготовки до тендеру ЗТР довелося зіткнутися з низкою труднощів, однією з яких було те, що вся тендерна документація оформляється тільки на грузинській мові. Однак і це не завадило ЗТР здобути впевнену перемогу в грузинському тендері.

На даний момент вже ведеться розробка конструкторської документації по даному проекту. Відвантаження устаткування планується в 4 кварталі 2020 року.
Це не перша поставка трансформаторів для Грузії. У минулому році ЗТР успішно поставив трансформатор 125 МВА для Каскаду Перепадні ГЕС.

Колектив ЗТР вдячний енергетикам Грузії за довіру і надалі сподівається на розвиток плідної співпраці з Грузинською державною електросистемою для отримання нових взаємовигідних замовлень.

09.06.2020

Підпишіться на розсилку новин