Відкритий лист-звернення коллективу ПрАТ "Запоріжтрансформатор" до підприємств що закуповують та експлуатують трансформаторне обладнання

Відкритий лист-звернення коллективу ПрАТ

Відкритий лист-звернення
колективу ПрАТ «ЗТР»
до підприємств, що закуповують та експлуатують
трансформаторне обладнання

 


Шановні колеги.

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» (далі - ПрАТ «ЗТР») є одним із провідних вітчизняних виробників якісного трансформаторного обладнання з географією поставок більше ніж до 88 країн світу. Кожен працівник ПрАТ «ЗТР» сумлінно виконує свої обов’язки та пишається досягненнями свого підприємства. Вже на протязі багатьох років наше підприємство залишається надійним партнером та постачальником якісного трансформаторного обладнання для українських та іноземних компаній.
Наше підприємство приймає участь у багатьох міжнародних тендерах на поставку трансформаторного обладнання для користувачів, які розташовані у різних частинах світу. У зв’язку з поглибленням світової економічної кризи в багатьох країнах Європи, Азії, Південної та Північної Америки, діють норми які віддають перевагу місцевим виробникам, та значно обмежують наші конкурентні можливості.
Ми також неодноразово чули заклики та думки членів українського уряду про те, що у теперішній складний час для нашої держави, на перший план повинна вийти підтримка національних виробників, яка створить фундаментальні умови для того, щоб український бізнес зберіг виробництво, робочі місця, заробітну плату. Ми повністю підтримуємо таку позицію, більше того, ми хочемо додати, що при виробництві силових трансформаторів, ПрАТ «ЗТР» використовує велику кількість матеріалів та комплектуючих вітчизняного виробництва, тому більшість коштів, які будуть отримані від замовлень, повернуться до економіки України.
У зв’язку з вищесказаним, звертаємось до Вас, як до керівників підприємств, що закуповують та експлуатують трансформаторне обладнання, підтримати практичним прикладом заклики влади, та розпочати купувати українське трансформаторне обладнання. Зі свого боку колектив ПрАТ «ЗТР» гарантує поставку якісної продукції, вчасно та за ринковими цінами.


З повагою,

Від імені колективу  ПрАТ «ЗТР»


І.С. Клейнер
Генеральний директор
ПрАТ «ЗТР»

13.04.2020

Підпишіться на розсилку новин