Майбутнє за альтернативною енергетикою

Майбутнє за альтернативною енергетикою

Україна має значний потенціал в сфері використання і розвитку поновлюваних джерел енергії, який, за даними Інституту відновлюваної енергетики НАН України, дозволяє покрити близько 50% загального енергоспоживання в країні. На підтвердження цього сьогодні активно розвивається сектор біоенергетики.
Однією з найбільш перспективних і динамічно розвиваються галузей відновлюваної (нетрадиційної) енергії є Сонячна енергетика. Клімат і географічне положення України сприятливі для розвитку сонячної енергетики і будівництва сонячних електростанцій.
І тому на сьогоднішній день вже стало очевидним, що майбутнє української енергетики - за поновлюваними джерелами енергії. Раніше Запоріжтрансформатор активно брав участь у виготовленні трансформаторів понад 6300 кВА, проте ЗТР впевнено дивиться в майбутнє і створює надійну платформу для реалізації ідей і проектів в цьому перспективному для всього світу напрямку.
Так, в цьому році був реалізований проект по організації виробництва розподільних трансформаторів із застосуванням обмоток з фольги для трансформаторів потужністю 160 кВА - 4000 кВА, напругою 6 кВ, 10 кВ, 20 кВ.
Особливістю конструкції і компоновки такого трансформатора є:
- компактна і проста у виготовленні конструкція обмотки НН. Відсутня необхідність виконання великої кількості перекладань паралельних проводів;
- проста і технологічна конструкція відводів НН. Не має потреби виконання складної і трудомісткої процедури зварювання масивних решт обмотки НН з шинами відводів, тому що шини приварюються безпосередньо на верстаті, уздовж всієї висоти обмотки;
- висновок решт обмотки НН між балкою остова і активної сталлю остова дозволив відмовитися від додаткових (проміжних) шин відводів;
Впровадження нової технології виготовлення розподільних трансформаторів дозволить підвищити конкурентоспроможність вироби ПрАТ «Запоріжтрансформатор» на ринку відновлюваної енергетики за рахунок зниження втрат і матеріаломісткості в / у трансформаторів.
Запоріжтрансформатор йде в ногу з часом і пропонує своїм Замовникам модернізовану продукцію, що відповідає як стандартним, так і особливим вимогам, для всіх об'єктів альтернативної енергетики, серед яких вітрові та сонячні фотоелектричні електростанції.

14.06.2019

Підпишіться на розсилку новин