14-я Міжнародна виставка «Power Uzbekistan -2019»

14-я Міжнародна виставка «Power Uzbekistan -2019»

Продукція ПрАТ «Запоріжтрансформатор» викликала великий інтерес на минулій в середині травня 14-ій міжнародній виставці «Power Uzbekistan -2019» в Ташкенті. Оптимізм вселяє той факт, що вдалося не тільки зберегти міцні ділові відносини з вже існуючими партнерами, а й заручитися підтримкою нових.
Power Uzbekistan - це щорічна виставка, присвячена питанням енергетики, енергозбереження, атомної енергетики та альтернативних джерел енергії. Ця виставка міцно займає провідне місце серед енергетичних подій, що проводяться в регіоні і по праву вважається наймасштабнішим і відвідуваним заходом в галузі. Проводиться з 2005 року і щороку об'єднує представників багатьох країн. Завдяки даному заходу провідні виробники і постачальники енергетичного обладнання можуть зустрітися і зав'язати ділові контакти на загальній ділової майданчику.
Традиційно, ця енергетична виставка проводиться в Ташкенті. Участь брали близько 40 компаній з 9 країн. У числі країн учасниць: Туреччина, Азербайджан, Казахстан, Росія, Китай, Італія, Австрія, Узбекистан і Україна.
В ході виставки представниками ЗТР були проведені переговори з рядом проектних інститутів, серед яких АТ «Гидропроект» і АТ "Sredazenergosethrjekt", а також з великими експлуатуючими організаціями такими як АТ «Узбекгідроенерго», АТ «Національні електромережі Узбекистану».
При спілкуванні як з новими, так і з уже існуючими діловими партнерами представники ЗТР в черговий раз переконалися, що обладнання «Запоріжтрансформатор» високо цінуємо своєю якістю.
Було відзначено і високу якість сервісних послуг і те, що Замовники мають можливість контактувати як з представництвом ЗТР в регіоні, так і вирішувати виникаючі питання безпосередньо з заводом. Це є додатковим фактором, який підвищує довіру до Підприємству, як до довгострокового партнера.
Багато учасників виставки відзначають падіння активності на ринку енергетики, але тим не менш, наші партнери з оптимізмом дивляться в 2019-2020 рік і розраховують на кооперацію з заводом «Запоріжтрансформатор» при здійсненні великих енергетичний проектів.

31.05.2019

Підпишіться на розсилку новин