ЗТР виготовить четвертий трансформатор для Дністровської ГАЕС

ЗТР виготовить четвертий трансформатор для Дністровської ГАЕС

У жовтні 2018 року ЗТР підписав контракт на поставку обладнання для Дністровської гідроакумулюючої електростанції. Предметом договору стало постачання блочного трансформатора ТДЦ-430000/330-У1.

На початку травня ПрАТ "Укргідроенерго" провело тендер на поставку блочного трансформатора ТДЦ-430000/330 для четвертого гідроагрегату на Дністровській ГАЕС. Тендер проходив на майданчику PROZORRO і був проведений спільно з генеральним підрядником - Консорціумом "Науково-виробниче об'єднання Укргідроенергобуд, якому було доручено будівництво.

Контракт був отриманий в результаті напруженої конкурентної боротьби з провідними європейськими компаніями. Вирішальним аргументом при виборі виробника, крім кращого цінової пропозиції, став той факт, що трансформаторне обладнання для всіх трьох вже введених в експлуатацію гідроагрегатів виготовляло саме ПрАТ «ЗТР». І все обладнання було виготовлено з дотриманням контрактних термінів поставки, всіх технічних вимог Замовника і до теперішнього часу робота устаткування не викликає ніяких зауважень з боку Замовника.

Тому, з огляду на цінові фактори і попередній досвід співпраці по даному об'єкту, тендер присудили національному виробнику ПрАТ «ЗТР», що має 70-річну історію роботи в індустрії, висококваліфікований персонал, власний сервісний центр і гарантійне і післягарантійне обслуговування електротехнічного обладнання.

Поставка і введення в експлуатацію обладнання намічено вже до кінця 2019 року.
Розуміючи важливість такого стратегічного для країни об'єкта як Дністровська ГАЕС, ПрАТ «ЗТР» вкотре готове виправдати довіру наших партнерів і підтвердити високу репутацію торгової марки заводу: виконати замовлення сумлінно, якісно і в намічені терміни. Адже успішна реалізація поточних проектів - запорука майбутніх комерційних успіхів на українському ринку.

27.02.2019

Підпишіться на розсилку новин