На ПрАТ «Запоріжтрансформатор» з робочим візитом побував Костянтин Бриль

На ПрАТ «Запоріжтрансформатор» з робочим візитом побував Костянтин Бриль

На ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) з робочим візитом побував губернатор Запорізької області Костянтин Бриль. В рамках зустрічі губернатор відвідав намотувальну ділянку, а також побував на ділянках першої і другої збірки складального цеху підприємства.

Також глава регіону поспілкувався з трудовим колективом ЗТР. Головне питання, яке обговорили присутні - прийняття народними депутатами України поправки до Перехідних положень Податкового кодексу. Завдяки цьому іноземні виробники трансформаторів отримали цінові преференції на два роки. Що в свою чергу може привести до втрати єдиного стратегічного підприємства в електроенергетичній галузі - ПрАТ «Запоріжтрансформатор».

- Влада області не могли пройти повз вашої проблеми. Адже «Запоріжтрансформатор» є одним із запорізьких підприємств, яким ми дійсно пишаємося. Досвід поставок продукції - 88 країн світу, що говорить про якість. Також це вагомий внесок у ВВП країни, який є зовсім не зайвим в нинішні часи. Тому коли ми обговорювали це питання з головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною жителя півдня, то прийшли до висновку, що приймаючи це рішення і лобіюючи власні інтереси, певні особи не подумали про наслідки для людей. Адже на «Запоріжтрансформатор» працюють цілі трудові династії - від діда до онука. І колектив заводу, і їх сім'ї не повинні страждати через чиїхось непродуманих рішень. Наш найбільший потенціал - наші люди і ваша працьовитість. Тому ми не можемо втратити ПрАТ «Запоріжтрансформатор» - єдине стратегічне підприємство в електроенергетичній галузі. Минулого тижня на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України відповідний проект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком на додану вартість. Все, що залежало від народних депутатів і влади Запорізької області - зроблено. Зараз чекаємо рішення Верховної Ради України, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Глава регіону також вручив нагороди працівникам підприємства.

Так за багаторічну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток трансформаторобудування нагороджені працівники:
Медаллю «За розвиток Запорізького краю»:
Ларкін Віталій Юрійович, начальник Трансформаторного цеху

Грамотою Запорізької обласної адміністрації:
Аторін Олександр Олександрович, казаняр 5-го розряду зварювального цеху;
Калатай Сергій Вікторович, складальник трансформаторів 6-го розряду трансформаторного цеху;
Круць Олександр Іванович, випробувач електричних машин, апаратів і приладів 6-го розряду цеху високовольтних випробувань;
Яковенко Дмитро Володимирович, намотчик котушок трансформаторів 6-го розряду трансформаторного цеху.

Також з главою області обговорювалися й інші питання, такі як будівництво мостів, ремонт дороги на дамбі ДніпроГЕС і будівництво ТРЦ на місці скверу Яланського.

У світлі майбутнього другого туру виборів президента України Костянтин Бриль закликав усіх відвідати виборчі дільниці 21 квітня і зробити свій вибір, тому що це громадянський обов'язок кожного жителя України, незалежно від політичних поглядів.

У свою чергу, Ігор Клейнер подякував губернатору за проявляемое увагу до підприємства, до проблем його співробітників і висловив свою підтримку ініціатив Запорізької облдержадміністрації.

18.04.2019

Підпишіться на розсилку новин