Справедливість відновлена - Верховна Рада скасувала пільги на імпорт трансформаторів

Справедливість відновлена - Верховна Рада скасувала пільги на імпорт трансформаторів

16 травня 2019 року Верховною Радою (ВР) України на 41 пленарному засіданні було прийнято рішення щодо внесення змін до Податкового Кодексу України, що виключає код УКТ ЗЕД 8504 23 00 00 з пункту 64 підрозділу 2 Перехідних положень Податкового кодексу України.

Нагадаємо, згідно з цим кодом операції з ввезення трансформаторів на митну територію України звільнялися від ПДВ, що як наслідок давало цінові преференції в розмірі 20% будь-якому іноземному виробникові, дискримінуючи українського виробника ПрАТ «Запоріжтрансформатор».

Справедливість відновлена і відтепер вітчизняний виробник бере участь в тендерах на поставку трансформаторного обладнання на рівних умовах з усіма гравцями, включаючи іноземних.

Від усього колективу висловлюємо подяку всім, хто переживав за долю підприємства, всім тим, хто брав активну участь в просуванні даного питання на розгляд ВР: народним депутатам Запорізького краю, керівництву Запорізької обласної адміністрації, Запорізької обласної ради, керівнику комітету з питань податкової та митної політики .

Дякуємо за підтримку!

Рішення прийнято завдяки консолідованим зусиллям усіх небайдужих і відповідальних громадян України, у кого ще болить душа за долю національного виробника-підприємства флагмана електроенергетичної галузі України.

ПрАТ «Запорожтрансфоматор» з новими силами і новими планами налаштований на робочий лад.

17.05.2019

Підпишіться на розсилку новин