ЗТР підписав контракт на поставку обладнання для Яворівської СЕС / ВЕС

ЗТР підписав контракт на поставку обладнання для Яворівської СЕС / ВЕС

На сьогоднішній день вже очевидно, що майбутнє української енергетики - за поновлюваними джерелами енергії. Одним з найбільш перспективних напрямків відновлюваної енергетики є сонячна енергетика, тому що клімат і географічне положення України сприятливі для її розвитку і будівництва сонячних електростанцій.

ПрАТ «ЗТР» вже успішно реалізував ряд проектів з виготовлення трансформаторного обладнання для сонячних електростанцій: Токмак Солар Енерджі, ФЕС Афанасьевка, ФЕС Рикове, СЕС Степногірськ, СЕС Бедриківці, ФЕС Мелітополь, СЕС Фотон Енерджі та ін. На даний момент підписано ще один контракт на виготовлення трансформаторів для однієї з найбільших сонячних електростанцій Західної України - Яворівської СЕС/ВЕС. Це перший досвід співпраці ЗТР з компанією, яка будує даний об'єкт. За контрактом ЗТР виготовить два трансформатора ТДН-25000/110-У1.
У тендері за даним контрактом, який відбувся в кінці минулого року, брали участь європейські компанії зі світовими іменами. І, незважаючи на жорстку конкуренцію в тендерах на поставку обладнання для об'єктів альтернативної енергетики, а також перший досвід роботи з даними Замовником, імідж і репутація ПрАТ «ЗТР», а також референція попередніх поставок в даному напрямку стали вирішальними у визначенні переможця.

Трансформатори по даному замовленню на сьогоднішній день перебувають у виробництві, запланований термін готовності обладнання - травень 2019 року. Поставка трансформаторів на електростанцію запланована також на травень п.р. Необхідно відмітити, що поставка в найкоротші терміни, а саме в травні, була одним з ключових умов тендеру, що дало ЗТР додаткові переваги і визначило вибір на користь ЗТР, як постачальника обладнання для даного об'єкта. Монтаж трансформаторів почнеться після прибуття обладнання на об'єкт.

ДОВІДКА: ПрАТ «Запоріжтрансформатор» є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом постачань в 88 країн. Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.

01.04.2019

Підпишіться на розсилку новин