Проект закону щодо скасування звільнення імпорту трансформаторів від ПДВ передано до Верховної Ради для голосування

Наприкінці 2018 року Верховна Рада України прийняла зміни до Податкового кодексу , якими було звільнено від ПДВ імпорт трансформаторів потужністю більш ніж 10000 кВА.

Народними депутатами Запорізького краю на початку лютого 2019 року було розроблено та внесено на розгляд законопроект № 10111 про скасування цієї пільги.

Законопроект підтримав Кабінет Міністрів України, повну підтримку визначили також Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, депутати Запорізької обласної державної адміністрації, голова Запорізької обласної державної адміністрації, бізнес-суспільство Запорізького краю - Запорізький обласний союз промисловців та підприємців (роботодавців) «Потенціал», Профспілка робітників енергетики та електротехнічної промисловості України («Укрелектропрофспілка»). Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України також не побачило правових перешкод для прийняття законопроекту.

Комітет Верховної Ради з питань податкової та митної  політики на засіданні від 10 квітня 2019 року розглянув даний законопроект та рекомендував Раді включити законопроект до порядку денного поточної сесії та прийняти його як Закон.

Джерело: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=65438

11.04.2019

Підпишіться на розсилку новин