ПрАТ «ЗТР» підписало контракт на поставку обладнання для споруджуваної Сашуала ГЕС, Грузія

ПрАТ «ЗТР» підписало контракт на поставку обладнання для споруджуваної Сашуала ГЕС, Грузія

У жовтні 2018 року ПрАТ "ЗТР» підписало контракт на поставку обладнання для споруджуваної Сашуала ГЕС (Sashuala HPP) в районі Гурія. Предметом договору стала поставка трансформатора ТДТН-16000/110.

Для максимально повного освоєння гідропотенціалу країни в Грузії існує програма розвитку малих ГЕС, одним з етапів цього розвитку стало будівництво гідроелектростанції Сашуала ГЕС. Для підключення до мережі нової ГЕС виконується розширення підстанції "Чохатаурі" з установкою нового силового трансформатора 16МВА/110кВ.

Підготовчі роботи для даного проекту були розпочаті ще на початку 2018 року, в ході яких велися переговори, як з кінцевим Замовником, так і з генпідрядною організацією, якій було доручено будівництво.

Крім ПрАТ «ЗТР» боротьбу за цей проект вели турецькі виробники, але найкращу цінову пропозицію і той, факт, що ПрАТ «ЗТР» зарекомендувало себе на ринку Грузії як виробник якісного і надійного устаткування, стали вирішальними при виборі Постачальника.

На сьогоднішній момент трансформатор виготовлений і відвантажений Замовнику. Монтаж попередньо запланований на квітень-травень 2019 року.
Модернізована підстанція входить до складу найбільшої в Грузії розподільчої компанії ENERGO PRO, тому успішна реалізація даного замовлення є фундаментом для подальшого плідно співпраці з грузинськими партнерами.

ДОВІДКА: ПрАТ «Запоріжтрансформатор» є одним з найбільших в світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом постачань в 88 країн. Підприємство виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.

22.02.2019

Підпишіться на розсилку новин