Депутати Верховної Ради України виправляють свої законодавчі помилки

Резонансна справа про надання пільг по звільненню від сплати податку на додану вартість для іноземних компаній отримала продовження.

Об’єднана команда в складі голови Запорізької обласної адміністрації, голови обласної ради, депутатів обласної ради, народних депутатів Запорізького краю консолідували свої зусилля задля підтримки запорізького підприємства ПрАТ "Запоріжтрансформатор" в боротьбі за рівні умови участі в процедурах закупівель для всіх учасників різних форм власності.
Так, депутати обласної ради  підтримали звернення підприємства до Верховної Ради та Кабінету міністрів України про скасування змін до Податкового кодексу, якими імпорт трансформаторів звільняється від податку на додану вартість.

Також народними депутатами Миколою Фроловим, Максимом Курячим, Ігорем Артюшенком, Сергієм  Валентировим та Євгеном Балицьким було ініційовано  законопроект №10011 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо деяких питань оподаткування податком на додану вартість). 7 лютого проект закону був зареєстрований В Верховній Раді та переданий на подальший розгляд до профільного комітету.

Проте, підприємство так і не отримало зворотного зв'язку на направлені до Прем'єр-міністра та Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Шкода, бо саме ці органи влади відповідальні за добробут та економічну стабільність країни.

Сподіваємось, що керівник комітету податкової та митної політики Ніна Южаніна, як і обіцяла запорізьким нардепам, буде сприяти найскорішому просуванню законопроекту та винесе його на розгляд Верховної Ради на сесії для подальшого затвердження.

Свідомість народних депутатів Верховної Ради та Уряду України в вирішенні злободенного питання щодо скасування іноземцям пільг та надання всім рівних умов повинна восторжествувати.

12.02.2019

Підпишіться на розсилку новин