17-а Казахстанська Міжнародна Виставка «Енергетика, Електротехніка та Енергетичне машинобудування»

17-а Казахстанська Міжнародна Виставка «Енергетика, Електротехніка та Енергетичне машинобудування»

З 23-25 жовтня в м. Алмати (Казахстан) відбулася 17-а Казахстанська Міжнародна Виставка «Енергетика, Електротехніка та Енергетичне машинобудування».

З 2001 року Казахстанська Міжнародна виставка Powerexpo Almaty щорічно представляє увазі фахівців повний спектр найсучаснішого обладнання, технологій і послуг для енергетичної галузі, ставши традиційним майданчиком для ділових зустрічей, обміну досвідом, встановлення нових контактів і проведення переговорів. У виставці брало участь більше ніж 100 компаній з 11 країн світу: Україна, Казахстан, Китай, Польща, Росія, Білорусь, Чехія, Німеччина, Італія, Австрія та Туреччина.

Представники ЗТР провели ряд переговорів за різними напрямками, зустрілися з проектними інститутами і потенційними партнерами і відзначили активну увагу до стенду нашого підприємства.

Казахстанський ринок є перспективним для ПрАТ «ЗТР» і участь у виставці дає можливість підтримати старі і встановити нові ділові контакти, дізнатися про поточні реалії та проблеми покупців, а також отримати відгуки тих, хто вже працює з «Запоріжтрансформатор».

29.11.2018

Підпишіться на розсилку новин