ЗТР взяв участь у щорічній Міжнародній виставці CWIEME

ЗТР взяв участь у щорічній Міжнародній виставці CWIEME

ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) взяло участь у щорічній Міжнародній виставці ізоляційних і струмопровідних матеріалів, електротехнічних сталей, обладнання і технологій для виробництва електричних машин - CWIEME 2018. Виставка проходила у виставковому комплексі Messe Berlin (м Берлін, Німеччина) в період з 19 по 21 червня 2018 року.

Ця виставка об'єднує висококваліфікованих інженерів і фахівців із закупівель з метою проведення зустрічей з новими і існуючими постачальниками, обговорення питань інвестування в нові та інноваційні продукти і рішення, залишаючись в курсі останніх тенденцій в галузі.
ПрАТ "Запоріжтрансформатор", будучи найбільшим постачальником трансформаторного обладнання, традиційно взяло участь в даній виставці.
У виставці CWIEME взяли участь такі світові виробники як Stalprodukt S.A., Thyssenkrupp AG, ABB AB, WEIDMANN ELECTRICAL TECHNOLOGY A, MR, Enpay, які презентували свої розробки, обладнання та технічні рішення.

В ході виставки представники ПрАТ «ЗТР» відвідали стенди ТОВ "Віз-Сталь", Thyssenkrupp AG, ABB AB, Hyundai Heavy Industries Co. Bulgaria, QUALITROL LLC, WEIDMANN ELECTRICAL TECHNOLOGY AG HSP, L.A.E. S.r.l, Enpay, Baysan Transformer Tanks Co. Inc.і ін.

В рамках проведення виставки співробітники відділу закупівель ПрАТ «ЗТР» обговорили питання поставок на ЗТР нових матеріалів, комплектуючих і устаткування для поточних інвестиційних проектів ЗТР, їх якість, а також післяпродажний сервіс та обслуговування.

Щорічна участь ПрАТ «ЗТР» в міжнародній виставці CWIEME дає можливість обговорити поточні питання співробітництва та здійснити пошук нових альтернативних постачальників матеріалів і комплектуючих.

27.06.2018

Підпишіться на розсилку новин