13-а Міжнародна Спеціалізована Виставка Енергетики - Power Uzbekistan 2018

13-а Міжнародна Спеціалізована Виставка Енергетики - Power Uzbekistan 2018

У травні в виставковому центрі НВК «Узекспоцентр» (Ташкент, Узбекистан) відбулася 13-а Міжнародна виставка Power Uzbekistan, присвячена енергетиці, енергозбереженню, альтернативних джерел енергії та силової електроніки. Ця виставка міцно займає провідне місце серед енергетичних подій, що проводяться в регіоні. За масштабом, складу, географії учасників та кількості представлених брендів вважається наймасштабнішим і відвідуваним подією в галузі - більше 40 компаній-учасників з 17 країн світу.

ПрАТ "Запоріжтрансформатор", як найбільший постачальник трансформаторного обладнання, традиційно взяло участь в даній виставці.
Для ЗТР, виставка пройшла дуже продуктивно, було проведено цілий ряд зустрічей і переговорів з Замовниками, генпідрядчиками і консалтинговими компаніями. Від проектних інститутів отримана нова інформація про розвиток енергетики Узбекистану, про потреби в трансформаторному обладнанні, про плановані нових проектах в енергетичній галузі.

Потрібно відзначити, що участь у виставці розширює можливості продажу продукції, дозволяючи зав'язати нові ділові відносини, вивчити тенденції розвитку енергетики регіону, а також посилити присутність і зміцнити позиції нашого підприємства на ринку.

01.06.2018

Підпишіться на розсилку новин