Діловий візит на ПрАТ "ЗТР"

Діловий візит на ПрАТ

У квітні на ПрАТ «ЗТР» з візитом перебувала делегація з Казахстану - топ-менеджмент компанії АТ «Центрально-Азійська Електроенергетична Корпорація». За підсумками рейтингу «Експерт-200-Казахстан» АТ «ЦАЕК» є найбільшою приватною вертикально-інтегрованою енергетичною компанією в Казахстані.

Корпорація є лідером серед приватних енергогенеруючих компаній Казахстану. Сумарна встановлена теплова потужність корпорації - 2 953 Гкал / год. Загальна протяжність ліній електропередач - 50,5 тис. км, теплових мереж - 989,9 км. Компанія забезпечує електроенергією більше двох мільйонів чоловік.

АТ «ЦАЕК» є нашим замовником за поточним контрактом, який був укладений в лютому 2018 року. За умовами договору, ПрАТ «ЗТР» зобов'язується виготовити і поставити автотрансформатор потужністю 240 МВА для заміни вийшовшого з ладу трансформатора на Петропавлівській ТЕЦ-2. На даний момент аванс за контрактом отримано, відвантаження устаткування заплановане на червень п.р.

Метою приїзду представників корпорації було здійснення контролю над виготовленням трансформатора, звірка термінів, зазначених у контракті. Також в ході візиту представники АТ «ЦАЕК» ознайомилася з основними виробничими цехами ЗТР і побували на екскурсії в галереї-експозиції ПрАТ «ЗТР». Члени делегації відзначили сучасний рівень технічної оснащеності, масштабну модернізацію і високу культуру виробництва.

В ході переговорів керівництвом компаній обговорювалися перспективи подальшої співпраці АТ «ЦАЕК» і ПрАТ «ЗТР» в сфері поставок силових трансформаторів, а також заміни існуючого обладнання.

16.04.2018

Підпишіться на розсилку новин