«Запоріжтрансформатор» показав на тендері кращий результат

«Запоріжтрансформатор» показав на тендері кращий результат

3 травня, ПрАТ "Укргідроенерго" провело тендер на поставку блочного трансформатора ТДЦ-430000/330 для четвертого гідроагрегату на Дністровській ГАЕС. Тендер проходив на майданчику PROZORRO і був проведений спільно з генеральним підрядником - Консорціумом "Науково-виробниче об'єднання" Укргідроенергобуд ", якому було доручено будівництво.

На даний момент вибір порталу PROZORRO упав на ПрАТ "Запоріжтрансформатор", в тому числі, завдяки кращій ціновій пропозиції, яка більш, ніж на 45% випередила всі найближчі. Це дає можливість отримання даного замовлення саме українському підприємству, яке склало в цьому тендері гідну конкуренцію.

Варто відзначити, що серед учасників на тендері були представлені такі імениті виробники трансформаторного обладнання, як TAMINI Trasformatori S.r.l. (Італія), NEWTON Trasformatori SpA (Італія), Brush Electric Machines Ltd (Великобританія). Це в черговий раз підтверджує конкурентоспроможність українського виробника в області трансформаторобудування поряд з іншими відомими європейськими компаніями.

03.05.2018

Підпишіться на розсилку новин