Третя поставка ЗТР в Малайзію

Третя поставка ЗТР в Малайзію

Минулого тижня з поїздки в Малайзію повернулися наші представники. І не дивлячись на сезон дощів, ця азіатська країна зустріла нас чудовою сонячною погодою.
Метою поїздки було провести остаточні переговори і довести до логічного завершення нашу багатомісячну працю щодо підписання контракту на поставку реакторів.

В ході тендеру нам довелося поборотися з китайською компанією TBEA і Crompton Greaves (Індонезія), але з огляду на наш досвід поставок цього складного обладнання - Замовник віддав перевагу нашому підприємству. Раніше в 2017 році ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) вже виконував постачання обладнання в Малайзію, найбільшої малайзійської компанії в сфері енергетики. Як результат - контракт на 4 шунтуючих і 4 нейтральних реактора для підстанції Bahau South. Це замовлення стане третьою поставкою продукції заводу для Малайзії.

Дуже важливою умовою компанії-Замовника було дотримання термінів поставки обладнання. Вже наприкінці 2018 року ми маємо відвантажити реактори з заводу, а на початку 2019 року устаткування має піти з порту.
В рамках виконання контракту планується шеф-нагляд за монтажем і пуском обладнання на об'єкті представниками ПрАТ «ЗТР».

18.04.2018

Підпишіться на розсилку новин