Співробітники ЗТР відвідали сонячну електростанцію

Співробітники ЗТР відвідали сонячну електростанцію

Співробітники відділу продажів і конструторского відділу ПрАТ «ЗТР» відвідали сонячну електростанцію.
Головною метою поїздки було познайомитися з роботою сонячної електростанції (ЕС), а також отримати зворотній зв'язок про роботу поставленого нами трансформатора. Під час технічної наради обговорили наступні етапи співпраці з постачання обладнання для другої черги.

В ході екскурсії наші співробітники взяли участь в, свого роду, «сафарі» по безкрайніх полях сонячних батарей і побували на введеній в експлуатацію підстанції.
Сонячна станція з 2012 р «розрослася» з 5-ти до 32 гектарів площі і на сьогодні загальна потужність складає 10 мегават - це тільки перша пускова черга сонячних батарей, в подальшому загальна потужність буде збільшена до 22-25 МВт, що дозволить повністю забезпечити електрикою два райони області: Токмацький і Ореховський. І до грудня 2018 потужність сонячної станції у Токмака планують довести до 50 МВт. Згідно з попередніми підрахунками, виробленої СЕС електроенергії, яка буде продаватися за «зеленим» тарифом в загальну мережу, вистачить для забезпечення енергопотреб жителів 6 районів Запорізької області.

Цікаво те, що для забезпечення роботи даної електростанції потрібно всього 20 чоловік, що дорівнює невеликому офісу в місті. У будівництві ж всією сонячної електростанції було задіяно близько 60 осіб.
Будівництво подібних електростанцій в нашій області дасть можливість знизити загальне забруднення навколишнього середовища. Адже ні для кого не секрет, що жителі Запорізької області через високу концентрацію промислових об'єктів страждають від промвикидів. Сонячні електростанції ж не тільки екологічні, але й споживаний ними ресурс не має меж.

Хочеться також відзначити, що подібні електростанції можуть працювати і в похмурий день. Коли небо затягнуте хмарами, вироблення електроенергії не припиняється, однак загальні показники падають.

Обидві сторони задоволені проведеними переговорами і представники ЗТР побажали «Токмак Солар Енерджі» успіху і висловили надію, що подібні станції стануть реальністю не тільки в Токмаку, а й в інших районах області, адже за альтернативною енергетикою - майбутнє.

26.03.2018

Підпишіться на розсилку новин