Виставка на Близькому Сході

Виставка на Близькому Сході

ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) взяло участь у 43-й Міжнародній енергетичній та електротехнічної виставці «Middle East Electricity 2018» (MEE 2018). Захід проходив у виставковому комплексі Dubai International Exhibition Centre (Дубай, ОАЕ).
За час виставки стенд ПрАТ «ЗТР» відвідали представники різних компаній, які висловили інтерес до співпраці з нашим підприємством. Спільно з представником австрійського партнера ЗТР-Енести, співробітниками відділу продажів в країни далекого зарубіжжя були проведені ряд зустрічей як з новими потенційними клієнтами (генпідрядними організаціями, консалтинговими компаніями, постачальниками матеріалів, комплектуючого і технологічного обладнання для трансформаторобудування та ін.), так і з постійними замовниками. Обговорювалися можливість просування продукції нашого виробництва, поточні проекти і перспективи подальшої співпраці на ринку Близького Сходу. Також, стенд ПрАТ «ЗТР» відвідали представники ряду компаній країн Африки (Нігерія, Танзанія, Алжир), з пропозиціями про співпрацю з нашим підприємством.
Щорічна участь ПрАТ «ЗТР» в міжнародній виставці MEE 2018, найбільшою електроенергетичною виставці на Близькому Сході, дає можливість показати свою присутність на ринку, зміцнити позиції нашого підприємства на ринку Близького Сходу, зав'язати нові ділові відносини, і, без сумніву, відкриває можливості для отримання нових замовлень для ОАЕ, Саудівської Аравії, Кувейту, Бахрейну, Оману та Катару, а також Лівану і Йорданії.

09.03.2018

Підпишіться на розсилку новин