ЗТР продовжує приймати гостей

ЗТР продовжує приймати гостей

Після вдало проведеного технічного семінару в середині лютого, ЗТР відвідала ще одна делегація ДП «НЕК« УКРЕНЕРГО », на цей раз це були представники служби закупівель. Їх метою було познайомитися зі службою продажів, з якими їм безпосередньо доводиться працювати; відвідати виробничі цехи для більш детально ознайомлення з продукцією, що закуповується.

Поряд з питаннями виробничого характеру гостей дуже зацікавила історія підприємства, динаміка його розвитку, а також питання, пов'язані з виходом ЗТР на міжнародні ринки.

Не обійшлося і без екскурсії по виробничих цехах, під час якої учасники делегації ознайомилися з людьми, які пропрацювали на заводі з початку своєї трудової діяльності і по теперешній час. У зв'язку з цим гості відзначили престижність і привабливість роботи на нашому підприємстві.
Також великий інтерес викликало питання підвищення кваліфікації наших співробітників, перепідготовка, безкоштовне навчання без відриву від виробництва, тобто можливість розвитку кожного працівника.

Так як нас відвідав молодий, спортивний колектив, для них велике значення має рівень соціальної підтримки працівників. Тому наш сучасний Палац спорту і гандбольна команда зі світовим ім'ям теж справили приємне враження на наших гостей. І на завершення дня делегація вирушила також подивитися Запорізький кабельний завод.

В цілому, екскурсія пройшла на високому рівні і наші гості висловили надію на візит з нашого боку, щоб віддячити нас за час, проведений цікаво і з користю.

26.02.2018

Підпишіться на розсилку новин