ЗТР провів технічний семінар для представників ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" і Енергетичних систем України

ЗТР провів технічний семінар для представників ДП

У лютому ПрАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) провів технічний семінар для представників ДП "НЕК "УКРЕНЕРГО" та Енергетичних систем України, делегати якого зібралися з усієї України. Метою семінару стало ознайомлення з новими розробками в області підвищення надійності устаткування і вдосконалення методик діагностики силового трансформаторного обладнання.

Семінар очолив Технічний директор ПрАТ "ЗТР" Конторович Леонід Нісонович.

Гості були приємно здивовані підготовкою семінару в стислі терміни і роз'ясненням вузьконаправлених технічних питань, що виникають під час експлуатації силового трансформаторного обладнання. Разом з технічними питаннями велося обговорення відносно матеріалів і комплектуючих, які використовуються на нашому підприємстві. В цілому на семінарі були поставлені різні питання, на які гості отримували вичерпні відповіді наших фахівців.

Також під час візиту делегація ознайомилася з основними виробничими цехами ЗТР. Члени делегації відзначили сучасний рівень технічного оснащення підприємства, масштабну модернізацію і високу культуру виробництва. Велике зацікавлення у представників Замовника викликало наше сучасне устаткування з розкрою електротехнічної сталі і стенд для складання остовів трансформаторів фірми Georg, Німеччина. Також звернули увагу на стенд для виміру магнітної характеристики шунтуючих реакторів, який у кінці 2017р був введений в експлуатацію для проведення випробувань шунтуючого реактора РТДН-120000/330 для Латвії. Цей стенд надалі буде застосовуватись при випробуванні однофазних або трифазних шунтуючих реакторів, які будуть виготовлятися на нашому підприємстві.

В ході семінару, представники Замовника ознайомилися з об'ємом сервісних послуг заводу, які дозволяють вирішувати увесь спектр питань з експлуатації трансформаторного обладнання упродовж усього терміну служби.

Семінар підтвердив, що ЗТР - підприємство, що динамічно розвивається, яке йде в ногу з часом і має високий рівень технічної компетентності, а також зміцнив намір сторін до продовження співпраці.

17.02.2018

Підпишіться на розсилку новин