ЗТР успішно провів випробування двох трансформаторів 40 МВА/110кВ для Грузії

ЗТР успішно провів випробування двох трансформаторів 40 МВА/110кВ для Грузії

ПрАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) успішно завершив випробування двох трансформаторів 40 МВА/110кВ для гідроенергетичного комплексу "Варцихе ГЭС", Грузія.

У листопаді 2017р Замовник провів вибір постачальника трансформаторів. Окрім ПрАТ "Запоріжтрансформатор" в тендері взяли участь китайські і турецькі виробники трансформаторного обладнання. Враховуючи серйозну конкуренцію, перемога, присуджена ПрАТ "ЗТР", стала дуже значимою. Контракт на поставку трансформаторів було підписано в грудні 2017 року з терміном виготовлення трансформаторів 3 місяці. І завдяки злагодженій роботі усього колективу, ЗТР виготовив трансформатори раніше терміну і вже успішно завершив їх випробування.

Випробування трансформаторів пройшли у присутності представника замовника - Технічного директора Варцихе ГЭС. В результаті протокол випробувань був підписаний без зауважень.
Відвантаження трансформаторів із заводу заплановано на кінець лютого-початок березня 2018р. Відразу ж після прибуття трансформаторів в Грузію, замовник виконуватиме монтаж трансформаторів на підстанції з обов'язковою присутністю шеф-інженера ПрАТ "ЗТР". Введення в експлуатацію нової підстанції заплановане в першому кварталі 2018 року.

Колектив ЗТР вдячний енергетикам за довіру і надалі сподівається на розвиток плідної співпраці з грузинською компанією - замовником і отримання нових взаємовигідних замовлень.

15.02.2018

Підпишіться на розсилку новин