ПрАТ "ЗТР" виготовить 6 трансформаторів для Грузії

ПрАТ

Приватне акціонерне товариство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) уклало три контракти на поставку шести трансформаторів для Грузії.
Згідно з умовами договорів ЗТР поставить два трансформатора 40 МВА / 110кВ для гідроенергетичного комплексу «Варцихе ГЕС», два трансформатора 40 МВА / 110кВ для підстанції "Кахарі" і два трансформатора 6,3 МВА для житлового мікрорайону, який будується в м.Тбілісі.
Контракти укладені з нашими постійними партнерами, для яких ЗТР вже неодноразово постачав трансформаторне обладнання.

Проект "Кахарі".
Контракт підписаний з грузинською компанією АТ "Sakenergoremonti" (Тбілісі), яка виступає в проекті в ролі одного з генпідрядників. Починаючи з 2009 року ЗТР вже неодноразово працював з цією компанією. На даний момент вже отримано авансовий платіж і трансформатори запущені у виробництво. Трансформатори ЗТР виготовить і поставить до Грузії в травні 2018 року.

Проект "Варцихе ГЕС".
Контракт підписаний з грузинською компанією «Georgian Manganese» (м Зестафоні). Співпраця між ЗТР і Georgian Manganese почалася в 2014 році під час поставки трансформатора для Зестафонського феросплавного заводу. За даним проектом дуже стислі терміни поставки, які ЗТР зобов'язаний виконати, тому вже отримано авансовий платіж і трансформатори запущені у виробництво. Поставка обладнання в Грузію запланована на березень поточного року.

В процесі предконтрактної роботи за цими проектами ЗТР довелося поборотися з китайськими і турецькими конкурентами. При виборі постачальника, крім стислих термінів поставки, висувалися також вимоги в частині досвіду роботи виробника і наявності доступного сервісного обслуговування трансформаторного обладнання на протязі всього терміну експлуатації.

Нові контракти в черговий раз підтверджують рівень довіри до ПрАТ «Запоріжтрансформатор» як до виробника якісного обладнання, а також зміцнюють позиції на Грузинському ринку.

24.01.2018

Підпишіться на розсилку новин