4-та Міжнародна виставка енергетики і телекомунікацій -"4th International Energy, Power and Telecommunications Exhibition"

4-та Міжнародна виставка енергетики і телекомунікацій -

ЗТР взяв участь в 4-ій Міжнародній виставці енергетики і телекомунікацій - "4th International Energy, Power and Telecommunications Exhibition", яка пройшла з 8 по 9 грудня на території виставкового центру ExpoGeorgia м. Тбілісі, Грузія.


На виставці були представлені компанії, які працюють в галузі енергетики, у тому числі і компанії, що пропонують технічні рішення з використанням поновлюючих джерел енергії.
Стенд ЗТР відвідували не лише наші постійні замовники, з якими ЗТР працює вже багато років, такі як АТ " Теласи", Грузинська Електрична Система (GSE), Сакенергоремонти, але і представники Вірменії, в якій найближчим часом планується будівництво декількох сонячних електростанцій (СЭС).

Під час зустрічей обговорювалася можливість поставки трансформаторного устаткування для нових підстанцій і електростанцій. Деякі замовники виходили з ініціативою залучення сервісного центру ЗТР для діагностики трансформаторного парку.
Виставка пройшла на високому рівні. В ході заходу вдалося познайомитися з новими потенційними клієнтами та отримати інформацію про нові об'єкти, що будуються,  і на яких передбачається встановлення нового трансформаторного устаткування.

Щорічна участь в цій виставці дає нам можливість зустрітися з багатьма постійними і новими замовниками, вивчити тенденції розвитку ринку, а також зміцнити імідж підприємства.

15.12.2017

Підпишіться на розсилку новин