ЗТР усішно пройшов наглядовий аудит компанії FE «SGS UKRAINE» (Україна)

ЗТР усішно пройшов наглядовий аудит компанії FE «SGS UKRAINE» (Україна)

ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) успішно пройшов наглядовий аудит інтегрованої системи менеджменту підприємства на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008 "Системи менеджменту якості. Вимоги".

Аудит здійснювався в основних виробничих цехах та підрозділах підприємства. Аудиторську перевірку виконувала відома компанія FE «SGS UKRAINE» (Україна), яка надає послуги з незалежної експертизи, контролю, випробуванням та сертифікації. У ході перевірки представники аудиторської групи відзначили сильні сторони менеджменту підприємства, такі як: наявність процесу управління ризиками бізнес-процесів, широка географія постачань, виготовлення продукції, яка відповідає вимогам ЄС, впровадження енергозберігаючих технологій та ін. У результаті проведеного наглядового аудиту невідповідностей на підприємстві виявлено не було. Наданий ряд рекомендацій, спрямованих на удосконалення системи менеджменту ПАТ "ЗТР".

Грунтуючись на результатах аудиту, група аудиторів дійшла висновку, що організація встановила і підтримує спроможність системи систематично достигати узгождені вимоги до продукту та послуг в рамках сфери застосування системи, політики організації її цілей та у повному обсягу відповідає вимогам ISO 9001:2008 "Системи менеджменту якості. Вимоги".

 

08.08.2016

Підпишіться на розсилку новин