Успішно пройшли випробування першого трансформатору для «Укренерго»

Успішно пройшли випробування першого трансформатору для «Укренерго»

Устаткування ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) багато років успішно експлуатується на об'єктах  Національної Енергетичної Компанії  "Укренерго" і зарекомендувало себе на високому рівні.  Так, нещодавно набув чинності контракт між ПАТ "Запоріжтрансформатор" та "Укренерго" по раніше проведеному тендеру на постачання устаткування.  Умови тендеру включали трансформаторне устаткування для всіх енергосистем:  автотрансформатори і реактори напругою 750 кВ, автотрансформатори напругою 330 кВ, а також лінійні трансформатори. Колектив підприємства відноситься до кожного контракту серйозно, намагається задовольнити вимоги будь-якого замовника

Запоріжці приємно здивували замовників достроковими випробуваннями першого автотрансформатора для підстанції «Гірнича» Дніпровської енергосистеми.

Заступник директора з продажу ПАТ «ЗТР» Галина Каряка зазначила: «У липні ми успішно провели випробування  автотрансформатора 250 на 330  для підстанції «Гірнича» Дніпровської енергосистеми.  Це перший  автотрансформатор з цього контракту із 22 одиниць. Впевнені в тому, що весь контракт ми закінчемо також з випередженням по графіку».

На випробуваннях були присутні представники замовника. Патенко Сергій, представник Криворожських магістральних електричних мереж ДЕС НЕК «Укренерго» відмітив: «Ми приємно здивовані тим, що побачили. Нам вдалося спостерігати за технологічним процесом, який на порядок перевищує все, що бачили раніше. Культура виробництва ЗТР – на високому рівні».

Представник НЕК «Укренего» Володимир Сухачов дав високу оцінку ЗТРівцям: «Контракт виконується згідно согласно спільно розробленого графіку, тому оцінка тільки «відмінно».

ЗТР на сьогодні розробив і видав у виробництво всю конструкторсько-технологічну документацію, необхідну для виконання замовлення національної енергетичної компанії  "Укренерго". Колектив ЗТР вдячний енергетикам за довіру. Як і завжди запорізьке підприємство має намір підтвердити свою марку лідера українського трансформаторобудування. На сьогодні вже 4 трансформатори пройшли випробування.

27.07.2016

Підпишіться на розсилку новин