ЗТР видав конструкторсько-технологічну документацію по заказу

ЗТР видав конструкторсько-технологічну документацію по заказу

ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) на сьогоднішній день розробило та видало у виробництво усю конструкторсько-технологічну документацію, необхідну для виконяння замовлення ДП НЕК "Укренерго" по раніш укладеному контракту. У рамках замовлення підприємство виготовить та поставить автотрансформатори і реактори напругою 750 кВ, автотрансформатори напругою 330 кВ, лінійні трансформатори.

У рамках виконання контракту компанія Укренерго провела засідання, на якому були присутні проектні інститути ТОВ НДІ "Енергоінжинірінг", НДІ "Укренергомережпроект", ПАТ "ПТІ "Київміськбуд", з питань виконання проекту заміни обладнання, яке постачатиме ПАТ "Запоріжтрансформатор". На засіданні обговорювались технічні питання та був розроблений графік видання технічної документації виробником для виконання проектних робіт.   

На даний час графік виконаний у повному обсягу. Документацію на автотрансформатори та шунтуючі реактори на підстанціях "Дніпровськая ЕС", "Донбаська ЕС", "Західня ЕС", "Південно-Західна ЕС", "Північна ЕС" Запоріжтрансформатор передав НЕК "Укренерго".     

Обладнання ЗТР багато років успішно експлуатується на об'єктах НЕК "Укренерго" та зарекомендувало себе на високому рівні. Українська енергетика на 89% укомплектована трансформаторами та реакторами ЗТР, які надійно працюють незважаючи на те, что більшість вже перевищили нормативний термін експлуатації. Це стало одним з факторів у прийнятті рішення з вибору постачальника трансформатрів та реакторів для компанії на користь ПАТ "Запоріжтрансформатор" за новим замовленням.    

21.06.2016

Підпишіться на розсилку новин