Запорізьке підприємство звернулося до депутатів ВР, які представляють Запорізьку область, за допомогою

Запорізьке підприємство звернулося до депутатів ВР, які представляють Запорізьку область, за допомогою

ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) звернулось до Народних депутатів України, обраних від Запорізької області та маючих тісні зв’язки з областю, за допомогою у вирішенні штучної ситуації навколо підприємства, яка скоєна внаслідок політичної упередженості та свавілля чиновників Державної фіскальної служби України. Звернення було надіслано Народним депутатам Артюшенку І.А., Бандурову В.В., Балицькому В.В., Богуслаєву В.О., Ванату П.М., Валентирову С.В., Кривохатьку В.В., Кужель О.В., Пономарьову О.С., Сабашуку П.П., Соболєву С.В., Фролову М.О.

«ПАТ «ЗТР» є єдиним підприємством Запорізького краю, якому Державна фіскальна служба України не відшкодовує ПДВ за 2015 рік (!) у розмірі 3 431 614 грн. Строк повернення цього бюджетного відшкодування за квітень минулого року був 17.06.2015р. Але й досі завдяки заангажованості та зловживанню владою керівниками Державної фіскальної служби питання не вирішено», - зазначено у зверненні.

За проханням ЗТР Народний депутат України М.О. Фролов звертався у своєму листі до Р.М. Насірова, Голови Державної фіскальної служби. На ЗТР вважають, що відповідь, яка надійшла, «є абсурдною та формальною, бо в ній вказано на необхідність підтвердження заявлених до відшкодування сум у результаті перевірок. Це свідчить про те, що звернення навіть не було прочитано. Бо у листі Народного депутата та листі від Генерального директора ПАТ «ЗТР» було підкреслено, що заборгованість держави була підтверджена фахівцями СДПІ з ОВП у м.Запоріжжі МГУ ДФС у ході виїзної позапланової документальної перевірки, у результаті чого надано довідку від 22.06.15р. Підприємство неодноразово зверталося по цьому відшкодуванню податку, проте пан Насіров то доручав підготовку відповіді пану Афонову, а то й зовсім не відповідав».

У зв’язку із невідшкодуванням суми ПДВ та значною девальвацією гривні, неможливістю використовувати майже 3,5 мільйонів грн. у виробничій діяльності протягом року, ПАТ «ЗТР» звернулось до суду з вимогою про стягнення пені, нарахованої на цю заборгованість бюджету. Таким чином п.Насіров Р.М. наніс збитки не тільки підприємству, але й державі, бо зараз у суді оскаржується пеня у розмірі 776 761,42 грн. і ця сума зростає кожен день.

«Шановні депутати! Ви чудово розумієте, як складно працювати та підтримувати трудові колективи у період воєнно-економічної кризи. Тому ця ситуація, яка на наш погляд є заангажованою, штучною, ганебною шкодить не тільки підприємству, але підриває авторитет Державної фіскальної служби, та роль Народних депутатів України. Фактично звернення Народного депутата України, заступника Голови комітету ВР України з питань податкової та митної політики М.О. Фролова центральним органом виконавчої влади було проігноровано.

Звертаємося до Вас, Запорізького лобі, з проханням на черговій сесії Верховної Ради проявити принциповість і змусити п. Насірова Р.М. виконувати свої обов’язки та не проявляти політичної заангажованості», - зазначено у зверненні.

25.04.2016

Підпишіться на розсилку новин