ПАТ "Запоріжтрансформатор" поставить реактор для ПС Постови, Білорусь

ПАТ

ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) поставить керований реактор 180 МВА 330 кВ для ПС Постови, Білорусь. Відвантаження реактору заплановано на серпень-вересень 2016 року. У теперішний час реактор знаходиться у виробництві.

Генеральним подрядником проекту будівництва ПС Постови виступає компанія NCPE (Китай) і це перший спільний проект ЗТР з даною компанією. Під час вибору постачальника пророблялися можливосты постачання реакторів різних виробників, проте тільки ЗТР зміг відповідати усім технічним вимогам, які заявив замовник. Рішення про визначення постачальника приймалося комплексно компаніями "Бєленерго", РУП "Вітебськенерго", РУП "Гродноенерго", проектним інститутом "Бєленергомережпроект", китайською генподрядною компанією NCPE.

ПС Постави є новою підстанцією, яка будується, та стратегічним енергооб'єктом Білорусі, який входить до проекту запуску Білоруської АЕС. ЗТР має великий досвід поставок до Білорусі, та новим замовленням сподівається підтвердити високу довіру та репутацію своеї продукції. 

25.03.2016

Підпишіться на розсилку новин