Успішно завершені випробування першого трансформатора для Саудівської Аравіі

Це перший контракт нашого підприємства на поставку до Саудівської Аравії. ЗТР знадобилася тривала процедура проходження передкваліфікації, яка була завершена на початку 2014 року. В даний час ЗТР є єдиним підприємством на пострадянському просторі, що пройшов передкваліфікацію в Saudi Electricity Company.

На ПАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) успішно закінчилися випробування першого трансформатора 100 МВА 132 кВ, виготовленого для Саудівської Аравії. Кінцевим замовником виступила National Grid SA (підрозділ Saudi Electricity Company). При випробуваннях трансформатора присутні представники кінцевого замовника, а також представник незалежного інспекційного агентства Bureau Veritas (Україна).

Випробування наступного трансформатора заплановано розпочати у другій половині листопада. Всього для даного замовника виготовлено чотири одиниці трансформаторного обладнання, які планується випробувати і відвантажити Замовнику до кінця поточного року.

Після включення в перелік затверджених постачальників ЗТР активно бере участь у тендерах на трансформаторне обладнання. Результатами цього стало отримання першого замовлення: трансформатори ТДТН-100000/132, ТДТН-73000/110, ТДТН-60000/132 і ТДТН-67000/110.

Особливістю даного проекту є те, що кожен з поставлених трансформаторів повинен служити запасним одночасно для декількох інших трансформаторів аналогічних за потужністю і напрузі, але виготовлених різними виробниками в різний час, що, відповідно, відрізняються габаритними розмірами, компонуванням, застосованими комплектуючими виробами та ін. Один із запасних трансформаторів буде поставлятися з двома комплектами високовольтних вводів різного типу для того щоб забезпечити взаємозамінність з декількома типами старих трансформаторів, що відрізняються за методом приєднання до мережі. Вищевказані вимоги передбачають високу відповідальність, покладену на постачальника обладнання.

Обладнання буде відвантажено до кінця 2015 р.

11.11.2015

Підпишіться на розсилку новин