ЗТР вийшов на ринок Саудівської Аравії

ЗТР вийшов на ринок Саудівської Аравії

Компанія National Grid USA, підрозділ Saudi Electricity Company (Саудівська Аравія). замовила поставку запасних трансформаторів виробництва ПАТ «Запоріжтрансформатор».

Це перший контракт нашого підприємства на поставку до Саудівської Аравії. Завдання вийти на ринок Саудівської Аравії було поставлене ​​ще в 2010 році. Однак, у зв'язку з тим, що для можливості закупівлі обладнання підрозділами Saudi Electricity Company завод-виробник повинен був бути включений в перелік затверджених постачальників даної компанії, знадобилася тривала процедура проходження передкваліфікації, яка була завершена на початку 2014 року. В даний час ЗТР є єдиним підприємством на пост-радянському просторі, що пройшов передкваліфікацію в Saudi Electricity Company.

Після включення в перелік затверджених постачальників ЗТР активно бере участь у тендерах на поставку трансформаторного обладнання. Результатами цього стало отримання першого замовлення: трансформатори ТДТН-100000/132, ТДТН-73000/110, ТДТН-60000/132 і ТДТН-67000/110. ЗТР спільно з місцевим партнером - компанією CEPCO запропонував найбільш конкурентоспроможні ціни і повністю підтвердив технічні вимоги замовника.

Особливістю даного проекту є те, що кожен з поставлених трансформаторів повинен служити запасним одночасно для декількох інших трансформаторів аналогічних за потужністю і напругою, які виготовлені різними виробниками в різний час, і, відповідно, відрізняються габаритними розмірами, компонуванням, застосованими комплектуючими виробами та ін. Один із запасних трансформаторів буде поставлятися з двома комплектами високовольтних вводів різного типу для того, щоб забезпечити взаємозамінність з декількома типами старих трансформаторів, що відрізняються методами приєднання до мережі.

Вищевказані вимоги передбачають високу відповідальність, покладену на постачальника обладнання. Для того, щоб зібрати інформацію про всі особливості діючих на об'єкті трансформаторів, в січні ц.р. генеральним конструктором ЗТР був здійснений візит на підстанції. Зібрана інформація використана при проектуванні нових трансформаторів.

Обладнання буде доставлено на підстанції в листопаді 2015р.

29.01.2015

Підпишіться на розсилку новин